Svatba na zámku v Českém Krumlově

Svatební den Mileny a Rostislava

zámek Český Krumlov, penzion Větřní

svatební fotograf Český Krumlov

Kouzlo svatby v Českém Krumlově a nezapomenutelný den v penzionu Větřní

Každá svatba má svůj jedinečný příběh i atmosféru a i tuhle jsem si opravdu užil. Bylo na ní krásné spojení malebného zámku Český Krumlov, přírody v zámeckém parku a penzionu Větřní a hlavně lásky dvou skvělých lidí.

Svatební fotografování začalo v penzionu Větřní, kde jsem mohl zachytit přípravy ženicha a nevěsty a odkud jsme se za chvíli přesunuli na zámek v Českém Krumlově, kde se konal obřad. Historické kulisy českokrumlovského zámku dodaly celému obřadu romantický nádech a zároveň přidaly na důležitosti tohoto okamžiku. Novomanželé zářili štěstím a já měl možnost zachytit každou jejich emoci, od čekání před obřadem až po radost, když si řekli své „ano“.

Po obřadu jsme se vydali přes most do zámeckého parku, kde jsem mohl vyfotit spoustu nádherných snímků zářících štěstím. Nafotili jsme jak různé svatební skupinové fotky, ale měli jsme i čas nafotit krásné novomanželské portréty v nádherném parku plné něhy a lásky. I počasí bylo nádherné, takže atmosféra (až na trochu větší horko) neměla chybu.

Oslavy pak pokračovaly v penzionu ve Větřní, kde se všichni hosté mohli uvolnit a užít si společně nádherný den. Penzion nabídl příjemné a pohodové prostředí, ideální pro svatební hostinu. V zahradě jsme tak mohli nafotit jak klasické házení kytice a podvazků, ale zbyl i čas na nafocení druhé části svatebních portrétů. Světla odpoledního slunce procházející skrze stromy a smích všech přítomných vytvořily atmosféru, která byla krásná i emotivní. Hosté si užívali skvělou hudbu, výborné jídlo a samozřejmě nesměla chybět ani tradiční svatební zábava.

Celý den byl pro mě jako fotografa jedinečný zážitek. Měl jsem možnost zachytit nezapomenutelné momenty a přeměnit je ve vzpomínky, které budou novomanželům a jejich rodinám dělat radost po celý život. Svatba v Českém Krumlově a oslava ve Větřní byly nádherným spojením krás historie, přírody, romantiky a především nádherné lásky dvou skvělých lidí.

Pokud i vy plánujete svůj velký den a hledáte fotografa, který zachytí všechny tyto kouzelné okamžiky, budu rád, když se ozvete. Ať už si vyberete jakékoliv místo, budu tam, abych vytvořil vzpomínky, které vás budou provázet celým životem.

DALŠÍ SVATEBNÍ PŘÍBĚHY