Reference

Honzíka znám už pár let, spolu jsme však fotili prvně a já osobně fotila úplně poprvé. Mohu ho jen doporučit. Je s ním skvělá spolupráce. Vše na čem jsme se domluvili přesně tak i bylo a o vše se postaral. Ze začátku focení jsem byla nervózní, ale po chvilce mě nervozita přešla. Celé focení pak panovala uvolněná a přátelská atmosféra a Honza vybíral moc pěkná místa. Výsledné fotografie jsou moc pěkné.

Diana Novakovičová

Honza je velice příjemný a trpělivý fotograf. Při focení panuje uvolněná atmosféra. Opravdu se Vám věnuje a vybírá různé lokality tak, aby nebyly fotografie fádní. Mohu ho jen doporučit.

Petra Řádová

Jenda je moc fajnový fotograf. Samotné focení probíhalo v naprosto uvolněné atmosféře. Fotily jsme se obě dohromady nebo každá zvlášť, jak jsme každá chtěla a Jenda nám vždy radil a vybíral krásná zákoutí. Všichni jsme byli velmi vysmátí a prožili jsme společně krásné odpoledne v pohodové přátelské atmosféře. :)

Jana Bártlová

S fotografem Honzou Liškou jsme začali spolupracovat při rozšiřování projektu VapingSraz.cz. Nejdříve jsme potřebovali nafotit portréty a různé propagační fotky pro WWW stránky a Facebook. Spíše jsme si potřebovali Honzu nejprve otestovat. I když nebylo jednoduché objekty za daných podmínek v konkrétním prostředí nafotit, Honza si s úkolem poradil bravurně. Po dobře odvedené práci nám Honza fotil i přímé srazy. Celkově se mi s Honzou moc dobře spolupracuje, je ochotný a vstřícný. Samozřejmě bude fotit i další srazy a akce které budeme pořádat. Můžeme jen vřele doporučit. Za VapingSraz.cz – Petr Plocek

Petr Plocek, Vapingsraz.cz

Děkuji za nádherné focení

Focení s Honzíkem bylo moc příjemné odpoledne u kterého jsme se všichni tři moc nasmáli a udělali moc krásné fotky.

Jana Pecherová

Naprostá profesionalita, maximální spokojenost
S fotografem Janem Liškou se znám řadu let. Sleduji jej jako fotografa a jeho práce se mi velmi líbí. Právě proto jsem ho oslovila, když jsem začala plánovat módní přehlídku k 15.výročí otevření našeho rodinného obchodu s řemesly, ruční tvorbou a špetkou oděvů či galeristických kousků. Přehlídka se konala v nádherných prostorách Biskupské zahrady v Českých Budějovicích. Téma bylo hra se světly. I přes tuto velmi komplikovanou situaci si fotograf profesionálně poradil a fotky jsou nádherné-zasněné, tajuplné, kouzelné…
Moje vize a přání dostalo reálnou podobu, a to jen a pouze díky Janu Liškovi. Děkuji, děkuji, děkuji.

Bohdana Majerová, Theodora

Focení svatby

Když jsme si Honzu vybírali na focení svatby, měli už jsme jednu zkušenost s jeho fotografiemi z jiné příležitosti, což pro nás byl ten nejpádnější důvod k tomuto výběru fotografa. Nyní k tomu přibyla zkušenost nová, týkající se jeho velmi příjemného jednání, ať už při domlouvání focení či při svatbě samotné, kdy nejen že svou prací nerušil, ale naprosto přirozeně a nevtíravě zapadl do naší svatební atmosféry. Svatební fotky luxusní. Shrnuto a podtrženo, velmi doporučitelná volba fotografa. Jarda a Áďa

Jaroslav Václav Pixa

Honza se ukázal nejen jako šikovný fotograf, ale také jako někdo, kdo má pochopení pro moje počáteční obavy a nervozitu. Focení probíhalo příjemně a přirozeně, hezky jsme si popovídali a já poznala nová místa. Jako další pozitivum rozhodně vnímám to, že si sama můžu vybrat fotky, které se mi líbí. Sečteno a podtrženo, spolupráci s Honzou můžu jen doporučit =)

Anna Poláčková

S Honzou je radost pobýt i pofotit :) opravdu nemám co vytknout, domluva, vstřícnost i kvalita fotek je super :) můžu jen a jen doporučit!

Daniela Marková

Déšť není komplikace :-)

S výběrem fotografa na naši svatbu jsme poměrně dlouho otáleli. Když jsme se konečně rozhoupali, měli jsme to štěstí, že jsme dostali skvělý tip na pana Lišku. Domluva s ním byla rychlá a bezproblémová. Našemu požadavku na fotografování a zároveň natáčení svatby vyhověl povoláním „do zbraně“ svého kolegy, pana Vaňka. Oba jsou sehraný tým, který funguje zcela samostatně, nenápadně a přitom na 100%. Byli u všech důležitých okamžiků a dokázali je skvěle zachytit. Výsledné fotografie i video jsou krásnou vzpomínkou na náš svatební den, která se nikdy neokouká. Děkujeme!

Hana a Daniel Plaštiakovi

Spolupráci s Honzou mohu jedině doporučit :). Focení na krásných místech, na kterých jsme se dopředu shodli, trvalo asi tři hodiny, ale přišlo mi to jako chvilka. Byla to v podstatě příjemná procházka, ze které vznikly krásné fotky. K úpravě jsem si mohla vybrat takové, které se mi líbily nejvíce, což vidím jako velké plus. Samotný výběr nahraných fotografií je jednoduchý a srozumitelný. Děkuji za spolupráci a ostatním vřele doporučuji :)

Marcela B.

S Honzíkem to bylo moje první velké focení a na výbornou ? Skvělá domluva, přátelské jednání, skvěle strávené odpoledne. Náhledy jsem měla téměř ihned k dispozici, výsledné fotky kouzelné, dokáže vystihnout správný okamžik. Velice doporučuji!

Lenka Senderáková

Honza nás fotil už podruhé a opět byla spolupráce s ním výborná a s výslednými fotkami jsme moc spokojení. Děti ani nepostřehly, že se děje něco mimořádného, nikdo je nenutil strojeně pózovat :) Šli jsme prostě na procházku se strejdou a vznikly z toho krásné fotky. Můžeme vřele doporučit :)

Vachovi

Focení s roční dcerou a sestřičkou ještě v bříšku

Výborný fotograf, profesionální přístup. Fotilo se k večeru, kdy malá dcera už nechtěla moc spolupracovat i přes to vznikly nádherné fotografie. Pan fotograf zanechal klidnou hlavu a vytvořil nám nádherné vzpomínky na celý život. Ještě jednou mockrát děkujeme a budeme se brzy těšit na další focení.

Lucie Vlasáková

Moc děkujeme, za super focení a za vytvoření tak klidné a přátelské atmosféry, díky níž vznikly opravdu krásné fotky. Jsi super kluk a velice nadaný fotograf :)

Velký dík

Honza je opravdu velice příjemný, milý a spolehlivý člověk, moc se mi spolupráce s ním líbila. Umí si říct a nastavit člověka, jak je potřeba, což jako ne úplně zkušená modelka oceňuji. Takže ještě jednou děkuji za krásné fotky a těším se na další spolupráci… :)

Jana Říhová

Honza je příjemný a velmi pečlivý fotograf, se kterým se mi dobře spolupracovalo. Má plno skvělých nápadů a výsledné fotografie jsou opravdu povedené. Focení probíhalo v uvolněné atmosféře, moc dobře se s ním povídalo a čas velmi rychle utíkal. Poradí i s pozicí tak, aby na fotce vypadala dobře. Moc děkuji Honzovi za příjemné odpolední focení v přírodě a mohu ho jen doporučit. Budu se těšit na další spolupráci.

Hana Hánová

Honza je opravdu milý fotograf. Spolupracovat s ním je jedna velká radost – bezproblémová domluva, super přístup. Focení proběhlo ve skvělé atmosféře, bez stresu. Mohu jen a jen doporučit. Fotky jsou opravdu krásné. Těším se na další spolupráci!

Kateřina Kulířová

Musím přiznat, že při přípravách naší svatby byl jeden z velmi důležitých bodů výběr fotografa. Sám se focení aktivně věnuji, proto jsme s mojí ženou nehledali fotografa, který „jen“ fotí hezké fotky. Po dlouhém hledání jsme dostali doporučení právě na fotografa pana Lišku.

Takřka ihned po kontaktování jsme si domluvili schůzku, kde jsme ve velmi přátelské atmosféře rozvinuli naši představu o focení, časový plán svatby a také jsme zodpovídali na různé doplňující otázky pana Lišky, které svědčily o velké preciznosti a odbornosti, a také o tom, že nenechává věci náhodě.

Pan Liška nám nabídl možnost předsvatebního focení, což byla skvělá příležitost se společeně „seznámit“ s objektivem, a zároveň i s panem fotografem, takže již během svatebního dne nepanovala žádná nervozita a měl jsem pocit, že se známe léta.

Ve svatebním dnu dorazil s příjemnou časovou rezervou a díky jeho pečlivosti jsme již nemuseli řešit žádné detaily „za chodu“. Pan fotograf zaznamenal vše podstatné a dokonce i příjemné, nenápadné detaily, které by nám v průběhu svatebního ruchu možná unikly. Zároveň jako bychom o něm ani nevěděli. Působil opravdu „na pozadí“, velmi diskrétně a slušně, a i přesto byl při všem podstatném.

Po velmi včasném dodání fotografií jsme byli opravdu spokojeni a musím podotknout, že fotografie takové kvality jsem mnohdy neviděl ani u fotografů, kteří si své ceny určují daleko nad běžný republikový průměr.

Zkrátka a dobře. Pan Liška je odborník na svém místě. Máme díky němu náš nejkrásnější den zachovaný na fotografiích přesně tak, jak si ho pamatujeme, a pokud někdo hledá svatebního fotografa, pak už nemusí dále hledat. Pan fotograf Liška je přesně ten člověk, kterého potřebujete.

Josef V.

S Honzíkem je naprosto skvělá spolupráce! Fotili jsme spolu formou TFP a výsledek je velmi příjemně překvapující :) Naprostá spolehlivost, bleskově nahrané fotky k výběru, úpravy fotek dobré a technicky zvládnuté. Honzík se snaží vystihnout atmosféru, osobnost a kouzlo člověka. Nelpí na předepsaných pózách a snaží se o co největší přirozenost. Z fotek mam radost ještě teď :)

Hana Houdková

S Honzou skvělá komunikace i spolupráce! :) Všem mohu jen doporučit! Výsledkem jsou opravdu krásné fotografie :)

Daniela Krulická

Svatební focení

Když jsme hledali fotografa pro náš svatební den, nechtěli jsme jen muže s objektivem s kamennou tváří, před kterým se bude každý stydět a utíkat, jak jsme to již několikrát viděli, ale chtěli jsme někoho, kdo by mezi nás zapadl a dokázal si společně s námi svatbu užít stejně jako my. O tom, že je Honza výborný fotograf ani mluvit nemusím, to pozná každý, kdo se podívá na jeho práci. Protože jsme se neznali, poprosili jsme ho předem o schůzku. Honza má velmi příjemné vystupování a vyšel nám maximálně vstříc. Po té co jsme se vzájemně poznali, již nebylo co řešit.

Svatební focení i přes nepřízeň počasí a osudu dopadlo na výbornou. Honzovi jsme nechali volnou ruku a celý den prožil společně s námi. Fotografie byly i přes Honzovo v té době opravdu velké pracovní vytížení do měsíce hotové, některé i dříve, abychom se měli na co těšit. S výslednými fotografiemi jsme velice spokojení, stejně jako s celou jeho prací.

Hledali jsme fotografa a našli jsme přítele.

Moc ti děkujeme Honzo a budeme se těšit na další spolupráci.

Jana a Michal Suchých