Svatba v dešti

Svatba Hanka a Daniel, Malšice u Tábora

Svatba Hanky a Daniela byla na krásném jihočeském penzionu Karolín. Penzion je na samotě kousek od Malšic a když jsem se díval na foto penzionu a okolí, moc jsem se na focení svatby těšil. Spousta krásné přírody, nádherně opravený statek přestavěný na moderní penzion. Dokonce tu chovají koně, to budou fotky! Prostě spousta krásných věcí, které jde zachytit.

Ale – jak už to bývá – věci často nejsou podle vašich představ a nic s tím nenaděláte. A tak od rána až do večera pršelo a pršelo. Skoro všechno focení tedy probíhalo uvnitř, což je pro svatebního fotografa (a samozřejmě i pro svatebčany) trochu náročnější situace. Nikdo si nedal deštěm zkazit náladu a byla to moc pohodová svatba. A focení svatebních portrétů v celkem hustém dešti a s deštníky byl i pro mě opravdu originální zážitek.

Kromě fotografování v dešti bylo toto svatební focení zajímavé i v tom, že z celého svatebního dne vznikalo i svatební video ve spolupráci s kameramanem Pavlem Vaňkem. Jeho sestřih z fotografování portrétů novomanželů si můžete prohlédnout pod svatební fotogalerií.

Krátký sestřih videa z fotografování svatby

(autor Pavel Vaněk, Studio 5ka)

DALŠÍ SVATEBNÍ PŘÍBĚHY