Vapingvillage na Vysočině

Fotografování pro firmu VapingSraz.cz

(24.-25.9.2016, Houserovka u Pelhřimova)

Svatební fotograf jižní Čechy

Další fotografování pro firmu VapingSraz.cz, která prodává elektronické cigarety a pořádá setkání vaperů. Vapingvillage byla dvoudenní akce pro fanoušky vapingu ve vesničce Houserovka kousek od Pelhřimova. Vaping je alternativa ke klasickému kouření tabáku, kdy je místo spalování nikotinu inhalován odpařený liquid. Firma VapingSraz.cz z Tábora kromě prodeje elektronických cigaret a dalších potřeb pro vaping pořádá řadu srazů pro příznivce elektronických cigaret (vaperů).

Akce byla tentokrát dvoudenní a kromě obvyklých soutěží zde byly připraveny různé atrakce pro celou rodinu (skákací hrad, trampolína), nechyběla ani velká nabídka různých produktů a pohoštění. Více o této akci se dozvíte na webu VapingSraz.cz.

Můžete si projít menší výběr fotek z vaping akce a jestli se vám líbily, budu rád i za lajkování, komentáře a sdílení na mé stránce na Facebooku.

Pro VapingSraz.cz jsem fotografoval více akcí, v referencích klientů si můžete přečíst, jak byli s mými fotografickými službami spokojeni.

Chcete mít z akce vaší firmy nebo jiné události také podobné fotky? Podívejte se, co nabízím :)