Musím přiznat, že při přípravách naší svatby byl jeden z velmi důležitých bodů výběr fotografa. Sám se focení aktivně věnuji, proto jsme s mojí ženou nehledali fotografa, který „jen“ fotí hezké fotky. Po dlouhém hledání jsme dostali doporučení právě na fotografa pana Lišku.

Takřka ihned po kontaktování jsme si domluvili schůzku, kde jsme ve velmi přátelské atmosféře rozvinuli naši představu o focení, časový plán svatby a také jsme zodpovídali na různé doplňující otázky pana Lišky, které svědčily o velké preciznosti a odbornosti, a také o tom, že nenechává věci náhodě.

Pan Liška nám nabídl možnost předsvatebního focení, což byla skvělá příležitost se společeně „seznámit“ s objektivem, a zároveň i s panem fotografem, takže již během svatebního dne nepanovala žádná nervozita a měl jsem pocit, že se známe léta.

Ve svatebním dnu dorazil s příjemnou časovou rezervou a díky jeho pečlivosti jsme již nemuseli řešit žádné detaily „za chodu“. Pan fotograf zaznamenal vše podstatné a dokonce i příjemné, nenápadné detaily, které by nám v průběhu svatebního ruchu možná unikly. Zároveň jako bychom o něm ani nevěděli. Působil opravdu „na pozadí“, velmi diskrétně a slušně, a i přesto byl při všem podstatném.

Po velmi včasném dodání fotografií jsme byli opravdu spokojeni a musím podotknout, že fotografie takové kvality jsem mnohdy neviděl ani u fotografů, kteří si své ceny určují daleko nad běžný republikový průměr.

Zkrátka a dobře. Pan Liška je odborník na svém místě. Máme díky němu náš nejkrásnější den zachovaný na fotografiích přesně tak, jak si ho pamatujeme, a pokud někdo hledá svatebního fotografa, pak už nemusí dále hledat. Pan fotograf Liška je přesně ten člověk, kterého potřebujete.

2017-04-03T15:16:13+00:00