Výběr fotografa je jedním z nejdůležitějších bodů svatebních příprav. Já jsem ale celé přípravy pořád nějak odsouvala a vlastně jsem ani nevěděla, jestli profesionálního fotografa budeme vůbec potřebovat, jestli se nespolehneme pouze na to, že někdo určitě něco vyfotí a to bude stačit. Jak se den D blížil, začalo mi docházet, že fotografie budou jednou z mála věcí, která nám zůstane.

A tak jsem se asi  tři týdny před svatbou rozhodla, že přecejen profesionálního fotografa zkusím sehnat. Obepsala a obvolala jsem snad všechny svatební fotografy z Tábora a širokého okolí a doufala, že někdo bude mít ještě volno. S přibývajícími odmítnutími jsem ztrácela naději. Ale nakonec sem měla štěstí a přišel mi velmi milý mail od pana Lišky, který měl jako zázrakem na náš den čas a hned mi i popsal, jak fotografování s ním probíhá a tak. Nebylo nutné se scházet dopředu, což bylo potěšující, jelikož vyřizování má člověk už tak dost.

Pana fotografa jsem tedy viděla až na svatbě, kde se hned ujal své role a fotografoval finální přípravy ještě před mým příjezdem. To bylo také velmi přínosné, jelikož ve svatební den se toho děje tolik, že je k nezaplacení, když něco funguje automaticky bez nutnosti jakékoliv organizace. Když jsem se dostala na místo, tak se mi pan Liška přišel představit a pak už jen fotil, fotil a fotil. Po obřadu s námi nafotil skupinové fotky a zvěčnil i náš odjezd.

Pár dní po svatbě se mi ozval a dal mi na svých stránkách vybrat z nafocených snímků, které budu chtít upravit. Jedinou nevýhodu jsem spatřovala v tom, že bylo nutné počítat ručně kolik fotek je již vybráno, ale tento nedostatek je již odstraněn. Když byl pan Liška s úpravami hotov, domluvili jsme si schůzku, kde mi předal hotové DVD s fotografiemi, které mi ještě ukázal ke kontrole. Dokonce 5 fotek přidal zdarma jako bonus. S fotografiemi jsem moc spokojená. Povedly se. Pana Lišku tedy hodnotím jako šikovného fotografa s velmi milým a lidským přístupem.

2017-04-03T15:35:13+00:00