Svatba Hanky a Daniela

Když prší štěstí

(1.9.2017, penzion Karolín, Malšice)

Svatební fotograf jižní Čechy

Svatba Hanky a Daniela byla na krásném penzionu Karolín. Penzion je na samotě kousek od Malšic a když jsem se díval na foto penzionu a okolí, moc jsem se na focení svatby těšil. Spousta krásné přírody, nádherně opravený statek přestavěný na moderní penzion. Dokonce tu chovají koně, to budou fotky! Prostě spousta krásných věcí, které jde zachytit.

Ale – jak už to bývá – věci často nejsou podle vašich představ a nic s tím nenaděláte ;) A tak od rána až do večera pršelo a pršelo. Skoro všechno tedy probíhalo uvnitř, což je pro svatebního fotografa (a samozřejmě i pro svatebčany) trochu náročnější situace :) Nikdo si nedal deštěm zkazit náladu a byla to moc pohodová svatba. A focení svatebních portrétů v celkem hustém dešti a s deštníky byl i pro mě opravdu originální zážitek ;)

Nevěsta s ženichem měli kromě fotek zájem i o video z celé svatby, proto jsem přizval kameramana Pavla Vaňka ze Soběslavi, se kterým spolupracuji. Krátký sestřih videa si můžete prohlédnout na jeho facebookové stránce (odkaz na video zde).

Můžete si projít menší výběr fotek ze svatebního dne a jestli se vám líbily, budu rád i za lajkování, komentáře a sdílení na mé stránce na Facebooku.

Chcete mít ze svatby nebo jiné události také podobné fotky? Podívejte se, co nabízím :)