Svatební příběhy

(svatební fotky z konkrétní svatby se otevřou po kliknutí na hlavní fotku)

Svatební fotky nejen z jižních Čech

Svatební fotky najdete nad textem nebo klikněte zde

Abyste mohli poznat mou práci svatebního fotografa, připravil jsem pro vás na této stránce malou ukázku svatebních fotografií. Dříve jsem měl ve svatebním portfoliu pouze výběr těch nejlepších svatebních fotek, ale před svatební sezónou 2019 jsem se rozhodl svatební portfolio kompletně předělat a místo výběru fotografií vám ukázat raději celé svatební příběhy. Chtěl bych vám co nejlépe představit své svatební fotky, abyste měli představu, jak vypadají moje svatební fotografie pořízené na různých místech, v různou denní dobu a za různého počasí.

Vybral jsem pro vás několik ukázkových svatebních příběhů, u kterých mi klienti dovolili, abych se o ně podělil ve svém portfoliu. Snažil jsem se vybírat i podle toho, aby svatební portfolio obsahovalo různá místa nejen v jihočeském kraji: ať už je to svatba v malebné vesnici, svatební obřad v penzionu v Novohradských horách s výhledy do horské krajiny, svatba na poutním místě Římov s hostinou v Českých Budějovicích, svatba na zámku v Jindřichově Hradci, svatba u krásného jihočeského rybníka, svatba na mlýně kousek od mého rodiště Veselí nad Lužnicí nebo ve středočeském kraji na Kladně. Kromě fotografování typické svatební sezóny v létě jsem vybral i fotografování svatby v zimě nebo svatby když celý den prší. Ve svatebních příbězích najdete i různé rozsahy svatebního focení: fotografování pouze svatebního obřadu, polodenní svatební fotografování i fotky z celého svatebního dne.

I u jednotlivých svatebních příběhů zde v portfoliu jde jen o malý výběr skutečně odevzdávaných fotek klientům. Z „minimalistického“ svatebního fotografování pouze svatebního obřadu s následným focením portrétů a skupinek může vzniknout 70-100 finálních fotografií, ale u celodenního fotografování může tento počet  snadno překročit i 400 fotek, což by na webové stránky bylo už moc. Snažil jsem se u svatebních příběhů vybrat fotografie tak, aby vytvářely průřez celou částí svatby, kterou jsem fotil. Díky tomu si můžete vytvořit lepší představu o mém fotografickém stylu a rozhodnout se, zda se vám styl mého svatebního fotografování líbí.

Focení svateb je unikátní a nechci proto nabízet už hotové svatební balíčky, proto nabízím pro každou svatbu sestavení bezplatné a nezávazné kalkulace svatebního fotografování přesně podle vašeho přání. Mohu nafotit například: přípravy nevěsty a/nebo ženicha, vyzvednutí nevěsty a zvyky s ním spojené, svatební obřad (na radnici, v přírodě nebo v kostele), různé svatební zvyky, skupinové foto, portréty novomanželů, svatební hostina, krájení dortu, první tanec, odpolední a večerní zábava. Fotografuji svatby především v okolí Českých Budějovicích, Tábora a jinde v jižních Čechách. Rád za vámi přijedu i kamkoliv v České republice (loni jsem fotil nejdále jen na Kladně nebo v Telči, ale letos se zatím chystám nejdál až na Slovácko).

Líbí se vám můj styl? Zjistěte snadno cenu svatebního fotografování

PORTFOLIO