Rodinné focení

Rodinné foto nejen v Českých Budějovicích

Zachytím pro vás krásné okamžiky, na které budete vy i vaše děti ještě dlouhé roky vzpomínat.

Kromě rodinného focení a focení dětí nabízím i fotografování křtů, rodinných oslav a jiných akcí.

Rodinné focení – venku

Fotografování rodin a dětí venku je možné v přírodě nebo ve městě – třeba na vašem oblíbeném místě, možné jsou i kombinace obojího. Fotografování venku má výhodu v tom, že děti mají více prostoru, nejsou limitovány menším prostorem ateliéru a focení je pro ně spontánnější. Ideální je to pro trochu živější děti nebo děti, které fotografování moc nebaví.

Menší nevýhodou focení venku jsou změny počasí – ale i při dešti nebo sněžení se dají nafotit pěkné a zajímavé fotky. Druhou menší nevýhodou focení venku je nutnost dostatku slunečního světla – v zimním období je ideální začít fotit alespoň 2 hodiny před západem slunce. V létě je naopak lepší fotit později odpoledne mimo největší horko a ostré slunce.

V Českých Budějovicích jsou má oblíbená místa pro rodinné focení historické centrum, kolem Malše (ideálně od Velkého jezu ke Špačkům nebo slepé rameno), Sokolský ostrov, Stromovka nebo Vrbenské rybníky.

Rodinné focení v ateliéru

V případě vašeho zájmu je možné fotografování v ateliéru v Českých Budějovicích. Ateliérové rodinné focení má výhodu, že fotografujeme za stejných světelných podmínek – nezáleží na tom, jestli je zataženo nebo prší. Ateliérové focení má svou kouzelnou atmosféru a získáte fotky, které není možné venku vyfotit.

Pokud máte malé děti, mohu přijet i za vámi a rodinné focení můžeme udělat u vás doma. Fotografuji v Českých Budějovicích, Táboře, Veselí nad Lužnicí a celých jižních Čechách. V případě většího fotografování není problém naplánovat rodinné focení kdekoliv v ČR.

PORTFOLIO