Profesionální fotografie nemovitostí

Fotografování realit k prodeji nebo pronájmu, zhotovování fotodokumentace nemovitostí.

Prodej nebo pronájem nemovitosti velmi podstatně ovlivňují kvalitní fotky, díky kterým si zájemce udělá dobrou představu o nabízené nemovitosti. Rád vám nafotím krásné a reprezentativní fotografie, které vám zajistí dobrý prodej vaší nemovitosti nebo její pronájem lidem, kteří ocení kvalitu. Nabízím své fotografické služby nejen pro fotografování luxusních nemovitostí, ale i při prodeji běžných rodinných domů nebo bytů. Dále vám mohu pořídit reprezentativní fotografie prostorů vaší firmy – ať už se jedná o kanceláře, jiné administrativní prostory, řemeslnou dílnu nebo rovnou celou továrnu. Mám bohaté zkušenosti s portrétní fotografií a mohu vám zajistit i nafotografování portrétů vedení firmy nebo zaměstnanců pro firemní web nebo jiné účely.

Fotografuji nemovitosti v celých jižních Čechách, především v Českých Budějovicích, Veselí nad Lužnicí, Táboře, případně i jinde po celé České republice.

Cena realitního fotografování se odvíjí především od celkové náročnosti. Moje služby můžete využít pro fotografování luxusnější nemovitosti i pro jednodušší foto rodinného domu nebo bytu. Pro získání nezávazné kalkulace použijte prosím formulář na stránce s ceníkem, cenu dopravy a další informace si můžete přečíst v obchodních podmínkách.

PORTFOLIO