Individuální kalkulace svatebního fotografování

TIP: Chcete znát cenu fotografování obřadu, polodenního nebo celodenního fotografování? Stačí kliknout zde a cenu fotografování zjistíte na 2 kliknutí.

Tento formulář slouží pro sestavení individuální nabídky svatebního fotografování především u větších svatebních fotografování. Na Vámi uvedený e-mail zašlu nezávaznou kalkulaci.

    

   

   

  Proč nabízím individuální kalkulaci svatebního fotografování

  Vím, že vše nejde zařadit do škatulek a i každá svatba je originální. Proto pokud potřebujete větší rozsah fotografování, další služby jako fotokoutek nebo něco jiného, rád Vám zašlu nezávaznou kalkulaci přímo na míru Vaší svatbě. Nemusíte vybírat pouze z předpřipravených balíčků (pokud nechcete), ale vyberte si, co přesně byste chtěli mít nafoceno. Je to v něčem podobné, jako když dostanete chuť na pizzu: Můžete si vybrat mezi jednoduchou ale levnou pizzou nebo si objednat gurmánský zážitek s plody moře nebo jinou specialitou. A když by Vám ani ta nejlepší pizza nestačila, můžete si přiobjednat ingredience navíc. Ani já Vás nechci limitovat ve Vašich očekáváních a snech, a proto Vám vždy rád předem a nezávazně připravím cenovou kalkulaci přímo na míru. Každopádně budete předem přesně vědět, kolik zaplatíte a co vše za Vaše peníze dostanete.

  K jejímu sestavení potřebuji znát Vaše přání a očekávání od Vašeho velkého dne: Bude se jednat o velkou svatbu se spoustou hostů, kterou budete chtít mít nafocenou od ranních příprav až do noci? Abych Vám pomohl se lépe orientovat, připravil jsem několik nejčastějších rozsahů, které mí klienti požadují. Jsou tu pouze pro Vaši orientaci, ale nenechte se jimi limitovat.

   

  Informace potřebné pro sestavení cenové kalkulace:

  • Kontaktní údaje: Jméno a příjmení, e-mail, telefon (cenovou kalkulaci zašlu na tento e-mail; telefon slouží jako záložní kontakt pokud by nebylo možné e-mail doručit)
  • Termín a místo svatby: Fotografuji nejvíce v jižních ČecháchČeské Budějovice, Tábor, a okolí, ale rád za Vámi přijedu kamkoliv  po celé České republice. Místo stačí alespoň přibližně (nejbližší město).
  • Rozsah fotografování: Na jak dlouho fotografování odhadujete ? Můžete mi popsat, co byste měli rádi nafoceno a rád Vám pomůžu s odhadem potřebné doby.
  • Služby navíc za příplatek: Máte zájem o fotokoutek, expresní zpracování fotografií nebo něco jiného? V kalkulaci Vám rád vypíši, o kolik by se zvýšila základní cena  a je jen na Vás, zda se pro služby navíc rozhodnete.

  Další informace a obchodní podmínky naleznete zde