Nezávazná kalkulace svatebního fotografování2018-10-02T00:42:07+00:00

Nezávazná kalkulace svatebního fotografování

(Kalkulaci získáte zdarma a nezávazně pomocí vyplnění formuláře dole)

Každá svatba je originální, a proto Vám rád zašlu nezávaznou kalkulaci šitou přímo Vám na míru. Nemusíte vybírat pouze z předpřipravených “balíčků”, ale můžete si vybrat to, co přesně chcete.

Je to v něčem podobné, jako když dostanete chuť na pizzu. Můžete si vybrat mezi jednoduchou ale levnou pizzou nebo si objednat gurmánský zážitek s plody moře nebo jinou specialitou (mně třeba plody moře chutnají, ale ne každý je na tom stejně). A když by Vám ani ta nejlepší pizza nestačila, můžete si ještě připlatit za ingredience navíc.

Ani já Vás nechci limitovat ve Vašich očekáváních a snech, a proto Vám vždy rád předem a nezávazně připravím cenovou kalkulaci přímo na míru.

K jejímu sestavení potřebuji znát Vaše přání a očekávání od Vašeho velkého dne (bude se jednat pouze o malou svatbu v rámci nejužší rodiny, takže budete mít zájem pouze o fotografování obřadu, nebo o velkou rodinou sešlost, ze které budete chtít mít spoustu vzpomínek). Abych Vám pomohl se lépe orientovat, připravil jsem několik základních rozsahů. Rozsah fotografování tedy můžete vybrat z nabídky a/nebo popsat v doplňujících informacích).

 

Pojďme se spolu podívat, jaké informace jsou potřebné pro sestavení cenové kalkulace:

  • Kontaktní údaje: Jméno a příjmení, e-mail, telefon (na Váš e-mail zašlu cenovou kalkulaci)
  • Termín a místo svatby: Fotografuji nejvíce v jižních Čechách (konkrétně Veselí nad Lužnicí, České Budějovice, Tábor, Jindřichův Hradec apod.), ale v případě potřeby za Vámi rád dojedu i kamkoliv jinam v rámci České republiky. Zatím jsem nejdále fotil třeba na Kladně nebo v Telči, ale rád se podívám i dále.
  • Rozsah fotografování: Nejdůležitější bod pro sestavení cenové kalkulace, který mi pomůže pochopit Vaše představy o svatebním fotografování. Pokud Vám vyhovuje rozsah uvedený v nabídce, můžete jej zaškrtnout, případně můžete vše popsat v doplňujících informacích. Cena fotografování svatby je od 6.000 Kč a závisí i na Vašich dalších potřebách.
  • Služby navíc za příplatek: Máte kromě klasických skupinových portrétů zájem i o fotokoutek? Žádný problém, dovezu na místo ateliérové blesky, přenosné profesionální fotopozadí i rekvizity. Během svatební sezóny bývám hodně vytížený, ale pokud budu již předem vědět, že na fotografie opravdu velmi, velmi chvátáte, dám Vaší zakázce naprostou prioritu. Zajímá vás, kolik by stále druhý fotograf, který by zachytil příběh z jiného úhlu pohledu? Zeptejte se a rád Vám napíšu, o kolik by se zvýšila základní cena.

 

Kalkulace fotografování svatby

Další informace a obchodní podmínky naleznete zde

Pouze obřad (max. 2h fotografování: obřad+portréty v okolí)Polodenní fotografování (max. 6h fotografování: obřad, fotografování novomanželů na jimi vybraném místě, hostina, přípravy apod.)Celodenní fotografování (max. 12h fotografování: fotografování celého svatebního dne)Jiný (upřesněte v doplňujících informacích


Předsvatební fotografováníDruhý fotografKameraman (kromě fotografií i video ze svatby)Fotokoutek (fotopozadí, studiové blesky, různé propriety)Expresní zpracování fotografií (fotografie dostanete rychleji než je standardní zpracování